Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Pellumbi dhe tri histori, Patrick Suskind

SKU000311
Rating 

Title: Pëllumbi dhe tri histori
Category: Novel
Author: Patrick Suskind
Albanian translator: Agron Kaiku
Publisher: Dudaj
Year: 2004
Pgs. 192
Weight: 0.22 kg

 

ALL700.00
Quantity
In Stock

Description

Title: Pëllumbi dhe tri histori
Category: Novel
Author: Patrick Suskind
Albanian translator: Agron Kaiku
Publisher: Dudaj
Year: 2004
Pgs. 192
Weight: 0.22 kg

 

Product Details
SKU000311
Reviews

Write your review

Pellumbi dhe tri histori, Patrick Suskind

Pellumbi dhe tri histori, Patrick Suskind

Title: Pëllumbi dhe tri histori
Category: Novel
Author: Patrick Suskind
Albanian translator: Agron Kaiku
Publisher: Dudaj
Year: 2004
Pgs. 192
Weight: 0.22 kg

 

Write your review
You might also like

Reference: SKU001578

Brand: Skanderbeg Books

Ishulli i mundshem, Michel Houellebecq

Review(s): 0

Title: Ishulli i mundshëmOriginal: La possibilite d'une ileCategory: NovelAuthor: Michel HouellebecqAlbanian translator: Saverina PashoPublisher: Skonderbeg BooksYear: 2010Pgs. 328Weight: 0.40 kgISBN: 978-99943-51-57-2  

Price ALL1,200.00
More
In Stock
16 other products in the same category:

Brand: Skanderbeg Books

Jetë fshati, Amos Oz

Review(s): 0

Në këtë libër ka gjithçka nga jeta mbi tokë, në këtë lloj jete ka njerëz dhe kafshë, me skena dhe pikturime mes qeniesh, të cilët, ku rastësisht e ku enkas, hyjnë në jetët e njëri – tjetrit. I shkruar kësisoj, çdo lexues ka të drejtën ta lexojë këtë vepër si një roman.

Price CHF8.80 Regular price CHF9.80
More
In stock