Contemporary

Information

Publishers

Authors

Reduced price! Pylli norvegjez, Haruki Murakami View larger

Pylli norvegjez, Haruki Murakami

SKU001604

New book

Toru, një student i urtë dhe serioz para kohe, jeton në Tokio dhe i është kushtuar Naokos, një vajze të bukur por tepër melankolike, por ndjenja e tyre e përbashkët ndikohet nga vdekja tragjike e shokut të tyre më të ngushtë para disa vjetësh.

More details

In Stock

$15.78

-20%

$19.72

More info

Title: Pylli norvegjez
Original: Noruwei no mori
Category: Novel
Author: Haruki Murakami
Albanian translator: Etta Klosi
Publisher: Skanderbeg Books
Year: 2011
Pgs. 318
Weight: 0.381 kg
ISBN: 978-99943-51-64-0

 

Reviews

Write a review

Pylli norvegjez, Haruki Murakami

Pylli norvegjez, Haruki Murakami

Toru, një student i urtë dhe serioz para kohe, jeton në Tokio dhe i është kushtuar Naokos, një vajze të bukur por tepër melankolike, por ndjenja e tyre e përbashkët ndikohet nga vdekja tragjike e shokut të tyre më të ngushtë para disa vjetësh.

Related books

Customers who bought this product also bought:

Download

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (0)