All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Arome Orienti, Ahdaf Soueif

SKU000270
Rating 
ALL600.00
ALL540.00 Save 10%
Quantity
In Stock

Description

Title: Aromë orienti
Original: Aisha
Category: Novel
Author: Ahdaf Soueif
Albanian translator: Evis Cerga
Publisher: Dudaj
Year: 2003
Pgs. 216
Weight: 0.242 kg.
ISBN: 978-99927-50-76-6

Product Details
SKU000270
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Arome Orienti, Ahdaf Soueif

Arome Orienti, Ahdaf Soueif

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Pegi

Ne te gjallet, Ayn Rand

Review(s): 0

Title: Ne të gjallëtOriginal: We the livingCategory: NovelAuthor: Ayn RandAlbanian translator: Saverina PashoPublisher: PegiYear: 2013Pgs. 602Weight: 0.61 kgISBN: 978-9928-162-71-7  

Price ALL1,080.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock

Reference: SKU001423

Brand: OMSCA-1

Streha, Wm Paul Young

Review(s): 0

Title: StrehaOriginal: The ShackCategory: NovelAuthor: Wm. Paul YoungAlbanian translator: Rashel PengiliPublisher: OMSCA-1Year: 2010Pgs. 268Weight: 0.32 kgISBN: 978-99943-41-69-6  

Price ALL630.00 Regular price ALL700.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU001659

Brand: Toena

Buzë lumit Piedra u ula dhe qava, Paulo Coelho

Review(s): 0

Në çdo histori dashurie ka diçka që i afron protagonistët me përjetësinë, me të fshehtat e hyjnores, me thelbin e jetës: në një buzëqeshja, në një përkëdhelje, në një shikim a në një frazë mbase të lënë edhe përgjysmë, të dashuruarit dinë gjithmonë të kapin kumtet që u flasin zemrat për t'i drejtuar në shtegun e përkryerjes.

Price ALL720.00 Regular price ALL800.00
More
In Stock