All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Platforma, Michel Houellebecq
  • Platforma, Michel Houellebecq
  • Platforma, Michel Houellebecq
  • Platforma, Michel Houellebecq

Platforma, Michel Houellebecq

SKU001581
Rating 
ALL900.00
ALL810.00 Save 10%
Quantity
In Stock

Description

Title: Platforma
Original: Plateforme
Category: Novel
Author: Michel Houellebecq
Albanian translator: Xhelal Kurtian
Publisher: Skanderbeg Books
Year: 2007
Pgs. 258
Weight: 0.301 kg.
ISBN: 978-99943-51-15-2

 

Product Details
SKU001581
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Platforma, Michel Houellebecq

Platforma, Michel Houellebecq

Write your review
You might also like

Reference: 2551

Brand: Toena

Shpresa, Andre Malraux

Review(s): 0

Title: ShpresaOriginal: L'espoirCategory: NovelAuthor: Andrè MalrauxAlbanian translator: Amantia KapoPublisher: ToenaYear: 2012Pgs. 552Weight: 0.59 kgISBN: 978-99943-1-824-7  

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
There are not enough products in stock
16 other products in the same category:

Brand: Botimet Dudaj

Atdheu, Fernando Aramburu

Review(s): 0

 A mund të bashkëjetojë me ata që e ngacmonin para dhe mbas atentatit që i kishte shkatërruar jetën asaj dhe familjes? A do të mund ta mësojë kush ishte njeriu me kapuç që i vrau të shoqin një ditë me shi, duke u kthyer nga puna? 

Price ALL1,350.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock