• Banner

Gruaja bombe / Roma Amor, Allan Graubard & Caroline McGee
  • Gruaja bombe / Roma Amor, Allan Graubard & Caroline McGee

Gruaja bombe / Roma Amor, Allan Graubard & Caroline McGee

SKU001552

Title: Gruaja bombë / Roma Amor
Original: Woman bomb / Roma Amor
Category: Poetry
Author: Allan Graubard & Caroline McGee
Albanian translator: Irena Papingji
Publisher: Princi
Year: 2008
Pgs. 60
Weight: 0.12 kg
ISBN: 978-99943-947-8-4

 

ALL400
Quantity
In Stock

Description

Title: Gruaja bombë / Roma Amor
Original: Woman bomb / Roma Amor
Category: Poetry
Author: Allan Graubard & Caroline McGee
Albanian translator: Irena Papingji
Publisher: Princi
Year: 2008
Pgs. 60
Weight: 0.12 kg
ISBN: 978-99943-947-8-4

 

Product Details
Princi
SKU001552
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like

Reference: SKU001590

Publisher: Poeteka & Ideart

Tigri, Tomislav Marijan Bilosnic

(0)

Title: TigriOriginal: TigarCategory: PoetryAuthor: Tomislav Marijan BilosnicAlbanian translator: Jehona dhe Mustafa SpahiuPublisher: Poeteka & IdeartYear: 2011Pgs. 160Weight: 0.25 kgISBN: 978-99956-29-78-6  

Price ALL700
More
In Stock
16 other products in the same category:

Reference: 2670

Publisher: Dituria

I burgosuri i Qiellit, Carlos Ruiz Zafon

(0)

Title: I burgosuri i QiellitOriginal: El Prisionerio del CieloCategory: NovelAuthor: Carlos Ruiz ZafónAlbanian translator: Flavia KabaPublisher: DituriaYear: 2012Pgs. 292Weight: 0.38 kgISBN: 978-9928-103-47-5  

Price ALL1,000
More
In Stock

Publisher: Te tjere

Misteret e Klarës, Ellen Marie Wiseman

(0)

Një roman i arrirë, kushtuar një dashurie të zjarrtë dhe një jete të prerë në mes, që tregon se deri ku mund të arrijë njeriu për të mbrojtur gjënë më të shtrenjtë në jetë: dashurinë. E treguar në dy zëra, historia e rrallë e Klarës dhe e Izit, arrin të falë emocione të thella dhe një lojë psikologjike që kulmon në të papritura befasuese.

Price ALL1,200
More
In stock

Publisher: Pegi

Enigma e një fundi, Julian Barnes

(0)

Këmbëngulja mbi rolin e kohës dhe qëllimi për "t'i dhënë kuptim mënyrës se si i japim kuptim botës". Toni Uebster është një burrë pa cilësi, si në studime, në punë, në ndjenja e me gjasë edhe në seks. Jeta e Toni Uebsterit ka qenë një lumë relativisht i qetë.

Price ALL800
More
In stock

Publisher: Living

Rrugëtimi i Silkës, Heather Morris

(0)

Bazuar në historinë e vërtetë të Silka Klainit, libri “Rrugëtimi i Silkës” ka shitur miliona kopje në mbarë botën… Kjo është historia e një gruaje që i mbijeton kampit famëkeq të Aushvicit dhe më pas e degdisin sërish në internim…

Price ALL1,260 Regular price ALL1,400
More
In stock
chat Comments (0)