• Banner

Kushtrimi i të parëve, Jack London

ALL500
Quantity
In stock

Description

Title: Kushtrimi i të parëve

Original: The call of the wild

Category: Novel

Author: Jack London

Albanian translator: Klodian Briçi

Publisher: Botime  Nobel

Year: 2020

Pgs: 121

Weight: 0.135 kg

ISBN: 978-608-4942-02-3

This book is in Albanian-English

Product Details
Botime Nobel
16 other products in the same category:

Publisher: Zambaku

Poliana, Eleanor H. Porter

(0)

 Muzika i shtoi karakterit të saj butësinë, ndjeshmërinë dhe thellësinë në këndvështrimin e saj ndaj jetës. Autorja në romanin e saj “Poljana” në  njëfarë mënyre ka prenzantuar jetën dhe ndjenjat e saj.

Price ALL450
More
In stock

Reference: 2649

Publisher: Vellezerit Tafa

101 fabula dhe përralla

(2)

Një pëllumb, çdo mëngjes, linte zogjtë në çerdhe dhe fluturonte për të kërkuar ushqimin. Një ditë, ca gjahtarë e diktuan pëllumbin në arën me grurë dhe e qëlluan. Pëllumbi i plagosur u fut në një shpellë. Befas dëgjoi një hungërimë drithëruese. Një luan qëndrontë mbi kokën e tij.

Price ALL840 Regular price ALL1,000
More
In stock
chat Comments (0)