• Banner

  • Reduced price

Përrallat e Vëllezërve Grim, Jakob & Wilhem Grimm

Nuk e teprojmë aspak, nëse themi se përrallat e Vëllezërve Grim nuk janë të bukura vetëm për fëmijët, por edhe për të rriturit, që duan të përjetojnë botën e përrallave kur ishin fëmijë dhe filozofinë e tyre.

ALL2,000
ALL1,700 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Përrallat e Vëllezërve Grim (hard cover)

Original: Grimms Marchen- und Hausmarchen

Category: Fairytales

Author: Jakob & Wilhem Grimm

Albanian translator: Haxhire Luli

Publisher: Albas

Year: 2019

Pgs: 856

Weight: 1.192 kg

ISBN: 978-9928-300-96-6

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Aeditions

Margaritari i madh

(0)

Por një ditë, Atila i tmerrshëm, një mi i madh me një këmbë druri, ia behu papritur në fshatin e tyre dhe rrëmbeu Penin. A do t’ia dalë Tomi që ta çlirojë miken e vet nga kthetrat e Atilës dhe bandës së tij? 

Price ALL340 Regular price ALL400
More
In stock
chat Comments (0)