• Banner

  • Reduced price
Bota e dinozaurëve
  • Bota e dinozaurëve

Bota e dinozaurëve

Këtu do të mësoni për çdo specie të jashtëzakonshme dinozaurësh se ku dhe kur ka jetuar, ku janë gjetur fosilet kryesore dhe ç’përmasa ka pasur.

ALL1,200
ALL1,020 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Bota e dinozaurëve
Category: Adventure
Publisher: Aeditions
Pgs: 144
Weight: 1.036 kg
ISBN: 978-9928-287-12-0

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:
chat Comments (0)