All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Vilet e zemerimit, Xhon Stajnbek
  • Vilet e zemerimit, Xhon Stajnbek

Vilet e zemerimit, Xhon Stajnbek

SKU000444
Rating 

Title: Vilet e zemërimit (hard cover)
Original: The grapes of wrath
Category: Novel
Author: Xhon Stajnbek
Albanian translator: Petro Zheji
Publisher: Koha Ditore
Year: 2005
Pgs. 576
Weight: 0.66 kg
ISBN: 84-9819-047-9

 

ALL990.00
ALL891.00 Save 10%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Vilet e zemërimit (hard cover)
Original: The grapes of wrath
Category: Novel
Author: Xhon Stajnbek
Albanian translator: Petro Zheji
Publisher: Koha Ditore
Year: 2005
Pgs. 576
Weight: 0.66 kg
ISBN: 84-9819-047-9

 

Product Details
Koha Ditore
SKU000444
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Vilet e zemerimit, Xhon Stajnbek

Vilet e zemerimit, Xhon Stajnbek

Title: Vilet e zemërimit (hard cover)
Original: The grapes of wrath
Category: Novel
Author: Xhon Stajnbek
Albanian translator: Petro Zheji
Publisher: Koha Ditore
Year: 2005
Pgs. 576
Weight: 0.66 kg
ISBN: 84-9819-047-9

 

Write your review
You might also like

Reference: SKU001235

Brand: Kokona

Margaritari, John Steinbeck

Review(s): 0

Në qytet tregojnë historinë e margaritarit të madh, se si e gjetën dhe si e humbën pastaj. Tregojnë për Kinon, peshkatarin dhe për të shoqen, Huanën, dhe për foshnjën e tyre, Kojotiton. Kjo histori është ngulur në mendjen e secilit ngaqë është treguar shumë herë.  

Price ALL450.00 Regular price ALL500.00
More
In Stock