All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Akidja e Imam Tahavit, pajisur me shenime nga Hamza Jusuf

Rating 
ALL700.00
ALL630.00 Save 10%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Akidja e Imam Tahavit, pajisur me shënime nga Hamza Jusuf
Original: The creed of Imam al Tahavit
Category: Religion
Author: Edvin Cami
Publisher: Qendra Studimore Fetare Erasmus
Year: 2014
Pgs. 176
Weight: 0.333 kg.
ISBN: 978-9928-4085-2-5

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Akidja e Imam Tahavit, pajisur me shenime nga Hamza Jusuf

Akidja e Imam Tahavit, pajisur me shenime nga Hamza Jusuf

Write your review
You might also like

Reference: SKU000756

Brand: Onufri

Fjalor baze i Islamit, Ruqaiyyah Waris Maqsood

Review(s): 0

Titulli: Fjalor bazë i IslamitLiteraturë fetarePërmban mbi 1500 terma islameAutori: Ruqaiyyah Waris MaqsoodPërkthyen nga origjinali anglisht: Ermal Bega & Mr. Xhabir HamitiShtëpia botuese: ACFOS, 2008F. 310Pesha: 0.35 kg

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
There are not enough products in stock
6 produkte të tjera në këtë kategori:

Referenca: SKU001670

Botuesi: Te tjere

Qenia Njerezore dhe Caktimi Hyjnor, Murteda Mutahhari

Përshtypje(t): 0

Duke shtjelluar diskutime të natyrës themelore mbi këtë çështje, ai përpiqet pikësëpari të vërtetojë përmes Kuranit të Shenjtë dhe Hadithit se besimi në fatalizëm (xhebr) është produkt i keqinterpretimit të mësimeve islame. Këto interpretime të pasakta kanë ardhur shpesh nga paaftësia për ta kuptuar këtë mësim por edhe

Çmimi 3,10 US$ Çmimi i rregullt 3,45 US$
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

Referenca: SKU000936

Botuesi: Te tjere

Muhamedi, nje biografi e profetit

Përshtypje(t): 0

Titulli: Muhamedi një biografi e profetitAutori: Karen ArmstrongPërktheu: Sali AgaBoton: Jehona Study Center, 2006F. 352Pesha: 0.47 kg“Muhamedi, një biografi e profetit” – është një hulumtim me shumë kujdes i historis&eum

Çmimi 6,20 US$ Çmimi i rregullt 6,90 US$
More
In Stock