• Banner

Frederik Shopen, Anton Grudzhinjski
  • Frederik Shopen, Anton Grudzhinjski

Frederik Shopen, Anton Grudzhinjski

2526

Title: Frederik Shopen, udhërrëfyes për jetën dhe krijimtarinë
Original: Fryderyk Chopin, Przewodnik po zyciu i twórczości
Category: Biography
Author: Anton Grudzhinjski
Albanian translator: Leonard Zissi
Publisher: FLESH
Year: 2010
Pgs. 272
Weight: 0.52 kg
ISBN: 978-9928-4023-0-1

ALL1,000
Quantity
In Stock

Description

Title: Frederik Shopen, udhërrëfyes për jetën dhe krijimtarinë
Original: Fryderyk Chopin, Przewodnik po zyciu i twórczości
Category: Biography
Author: Anton Grudzhinjski
Albanian translator: Leonard Zissi
Publisher: FLESH
Year: 2010
Pgs. 272
Weight: 0.52 kg
ISBN: 978-9928-4023-0-1

Product Details
Te tjere
2526
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like

Reference: SKU000574

Publisher: OMSCA-1

Bethoveni, B. Kremnjev

(0)

Title: BethoveniOriginal: BethoveniCategory: BiographyAuthor: B. KremnjevAlbanian translator: Jorgo MatoPublisher: OMSCAYear: 2000Pgs. 384Weight: 0.3 kg.ISBN: 978-99927-40-40-X

Price ALL650
More
Out-of-Stock
16 other products in the same category:

Reference: SKU001747

Publisher: Onufri

Kohë e pamjaftueshme, Helena Kadare

(0)

Duke qenë edhe ajo shkrimtare, bashkëshortja e Ismail Kadaresë, Helena, zbulon fatin e një çifti të pazakontë. Në këtë rrëfim të mbushur plot ngjarje që dalin dhe e kapërcejnë të zakonshmen e një jete të përbashkët, shpaloset aktualiteti i një gjysmë shekulli që ka parë apogjeun, dhe më pas, agoninë dhe fundin e regjimeve komuniste në Europën Lindore.

Price ALL2,000
More
In Stock

Reference: SKU001368

Publisher: Toena

I perjetshmi Majkell Xhekson, David L'Hermitte

(0)

Title: I përjetshmi Majkëll XheksonOriginal: Michael Jackson Eternel MichaelCategory: MonographyAuthor: David L'HermitteAlbanian translator: Xhimi LazriPublisher: ToenaYear: 2009Pgs. 264Weight: 0.30 kg.ISBN: 978-99943-1-554-3

Price ALL800
More
In Stock
chat Comments (0)