• Banner

  • New

Mbreti këmbëbretkosë dhe përralla të tjera, Janneke Schotveld (audio book)

Dy nga përrallat më të bukura të këtij libri, “Shkronjangrënësi” dhe “Peshkatari i molave të letrës”, ku Schotveldi shfaqet si një tregimtare e pazakontë, sipas kritikëve, shumë shpejt do të konsiderohen klasike.

ALL640
Quantity
In stock

Description

Title: Mbreti këmbëbretkosë dhe përralla të tjera
Category: Fairy-tales
Author: Janneke Schotveld
Translator: Albana Shala
Publisher: Dituria
Year: 2023
Pgs: 164
ISBN: 978-9928-366-73-3
This audio book is in Albanian

Product Details
You might also like

Publisher: Dituria

Gjyshja në arrati, Janneke Schotveld

Shumica e fëmijëve e kanë një vëlla apo një motër. Matilda ka një gjyshe, që jeton me të dhe nënën e saj. Gjyshja është paksa e çuditshme, me flokë ngjyrë portokalli, rroba që i farfurinë, di të bëjë vertikalen dhe është kampione në videolojëra.

Price ALL600
More
In stock
4 other products in the same category:
Comments (0)