• Banner

  • New
Katitzi në gropën e gjarpërinjve, Katarina Taikon (audio book)
  • Katitzi në gropën e gjarpërinjve, Katarina Taikon (audio book)

Katitzi në gropën e gjarpërinjve, Katarina Taikon (audio book)

Familja e saj e madhe jeton ende në Norrland dhe babai, bashkë me vëllain më të madh Polin, punon në pyll. Dhe, teksa shkon një ditë për t’i ndihmuar, Katitzi bie në një gropë plot me gjarpërinj.

ALL720
Quantity
In stock

Description

Title: Katitzi në gropën e gjarpërinjve
Category: Novella
Author: Katarina Taikon
Translator: Sokol Demaku
Publisher: Dituria
Year: 2023
Pgs: 104
Weight: 0.200 kg
ISBN: 978-9928-366-61-0
This audio book is in Albanian

Product Details
4 other products in the same category:
Comments (0)