• Banner

Fjalori greqisht – shqip i Panajot Kupitorit, Niko Stylos
  • Fjalori greqisht – shqip i Panajot Kupitorit, Niko Stylos

Fjalori greqisht – shqip i Panajot Kupitorit, Niko Stylos

2183

Title: Fjalori greqisht – shqip i Panajot Kupitorit
Original: Fjalori greqisht – shqip i Panajot Kupitorit
Category: History, linguistics
Author: Niko Stylos
Albanian translator: Llambro Ruci
Publisher: Botimet Apeirotan
Year: 2011
Pgs. 656
Weight: 0.733 kg
ISBN: 978-9928-118-17-2

ALL2,000
Quantity
In Stock

Description

Title: Fjalori greqisht – shqip i Panajot Kupitorit
Original: Fjalori greqisht – shqip i Panajot Kupitorit
Category: History, linguistics
Author: Niko Stylos
Albanian translator: Llambro Ruci
Publisher: Botimet Apeirotan
Year: 2011
Pgs. 656
Weight: 0.733 kg
ISBN: 978-9928-118-17-2

Product Details
Te tjere
2183
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like

Reference: 2182

Publisher: Te tjere

Etruskishte - toskerishte, Niko Stylos

(0)

Title: Etruskishte – toskërishteOriginal: Etruskishte – toskërishteCategory: History, linguisticsAuthor: Niko StylosAlbanian translator: Llambro RuciPublisher: West PrintYear: 2011Pgs. 320Weight: 0.421 kgISBN: 978-99956-37-58-3

Price ALL1,000
More
Out-of-Stock

Reference: 2185

Publisher: Te tjere

Duke farketuar thika, Niko Stylos

(0)

Title: Duke farkëtuar thikaOriginal: Duke farkëtuar thikaCategory: PoetryAuthor: Niko StylosAlbanian translator: Llambro RuciPublisher: Kumi lYear: 2011Pgs. 144Weight: 0.19 kgISBN: 978-99956-48-98-5

Price ALL600
More
In Stock
16 other products in the same category:

Reference: SKU001098

Publisher: Cabej

Nji studim analitik, Mustafa Kruja

(0)

Title: Nji studim analitik, gjuha e Frang Bardhit dhe Shqipja ModerneOriginal: Nji studim analitik, gjuha e Frang Bardhit dhe Shqipja ModerneCategory: LinguisticsAuthor: Mustafa KrujaPublisher: ÇabejYear: 2007Pgs. 288Weight: 0.331 kgISBN: 978-99927-33-90-5

Price ALL900
More
In Stock

Reference: SKU001644

Publisher: Te tjere

Barleti apo Becikemi, nje peshtjellim ne shkencen shqiptare

(0)

Title: Barleti apo Beçikemi? - Një pështjellim në shkencën shqiptareOriginal: Barleti apo Beçikemi? - Një pështjellim në shkencën shqiptareCategory: Albanology, historyAuthor: Ilia KaranxhaPublisher: Botimet KumiYear: 2010Pgs. 272Weight: 0.791 kgISBN: 978-99956-48-81-7

Price ALL2,000
More
Out-of-Stock
chat Comments (0)