• Banner

  • Reduced price
Per token dhe detin e Shqiperise, Ksenofon Krisafi
  • Per token dhe detin e Shqiperise, Ksenofon Krisafi

Per token dhe detin e Shqiperise, Ksenofon Krisafi

ALL1,000
ALL850 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Për tokën dhe detin e Shqipërisë, qasje juridiko – ndërkombëtare
Original: Për tokën dhe detin e Shqipërisë, qasje juridiko – ndërkombëtare
Category: History, law
Author: Ksenofon Krisafi
Publisher: UET Press
Year: 2014
Pgs: 230
Weight: 0.307 kg.
ISBN: 978-9928-39-190-10-9

Product Details
UET Press
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001530

Publisher: UET Press

Dhjetor 90, Aleksandër Meksi

(0)

Kam qenë ndër të parët që kam këmbëngulur që historia e popullit shqiptar duhet të rishkruhet në kushtet e çlirimit nga ideologjitë prapanike dhe të presioneve të shtetit autoritar. Ajo duhet të rishkruhet mbi baza të rrepta shkencore dhe jo e politizuar.

Price ALL893 Regular price ALL1,050
More
In Stock
chat Comments (0)