All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Major Ahmet Lepenica, Enver Memishaj
  • Major Ahmet Lepenica, Enver Memishaj

Major Ahmet Lepenica, Enver Memishaj

2987
Rating 

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 ALL472.40 Up to ALL1,417.19
ALL600.00
ALL480.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Major Ahmet Lepenica, Komandant i Përgjithshëm i Trupave Kombëtare në Luftën e Vlorës, 1920
Original: Major Ahmet Lepenica, Komandant i Përgjithshëm i Trupave Kombëtare në Luftën e Vlorës, 1920
Category: History
Author: Enver Memishaj
Publisher: GEER
Year: 2012
Pgs. 486
Weight: 0.589 kg.
ISBN: 978-9928-07-085-2

Product Details
Te tjere
2987
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Major Ahmet Lepenica, Enver Memishaj

Major Ahmet Lepenica, Enver Memishaj

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000010

Publisher: Migjeni

Tri jete, Skender Luarasi

Review(s): 0

Title: Tri jetë - Koloneli Tomson, Ismail Qemali, Isa BoletiniAuthor: Skënder LuarasiPrepared by: Angjelina CekaPublisher: MigjeniYear: 2007Pgs. 352Weight: 0.62 kg.ISBN: 978-99943-943-1-9

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
There are not enough products in stock

Publisher: Toena

Shqiperia dhe Kosova, Rexhep Qosja

Review(s): 0

Title: Shqipëria dhe Kosova, si janë dhe si do të duhej të jenëOriginal: Shqipëria dhe Kosova, si janë dhe si do të duhej të jenëCategory: History, political scienceAuthor: Rexhep QosjaPublisher: ToenaYear: 2013Pgs. 472Weight: 0.771 kgISBN: 978-99943-1-895-7

Price ALL1,120.00 Regular price ALL1,400.00
More
In Stock