• Banner

Përrallat më të bukura të të gjitha kohëve
  • Përrallat më të bukura të të gjitha kohëve

Përrallat më të bukura të të gjitha kohëve

Para se t'i vini në gjumë vogëlushët ose dhe thjesht e vetëm për t'u kënaqur, lexojuni këto përralla të bukura klasike. Do ta shihni sa mirë do të ndihen!

ALL1,100
Quantity
In stock

Description

Title: Përrallat më të bukura të të gjitha kohëve

Original: Përrallat më të bukura të të gjitha kohëve

Category: Fairytales

Albanian Translator: Saverina Pasho

Publisher: Aeditions

Year: 2021

Weight: 0.89 kg

ISBN: 978- 9928-349-15-6

This book is in Albanian

Product Details
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Pegi

Libri i minifabulave, Moikom Zeqo

Libri i Minifabulave është i pari i koleksionit të titulluar "Gjyshi Moikom".  Falë këtij koleksioni, fëmijë e prindër, edukatorë e mësues, do të mund të  rizbulojnë krijimtarinë e larmishme të Moikomit, i cili ia përkushtoi një pjesë  të rëndësishme të veprës së tij edukimit të brezit të ri. 

Price ALL500
More
In stock

Reference: 2847

Publisher: Te tjere

Gezuar Ditelindjen, Ferit Lamaj

Title: Gëzuar Ditëlindjen, fabula në 6 gjuhëOriginal: Gëzuar Ditëlindjen, fabula në 6 gjuhëCategory: FablesAuthor: Ferit LamajPublisher: KleanYear: 2013Pgs. 12ISBN: 978-9928-04-009-57-81

Price ALL50
More
In Stock
Comments (0)