Communism

Information

Publishers

Authors

Reduced price! Historia e levizjes se majte ne Shqiperi 1878-1941, Kristo Frasheri View larger

Historia e levizjes se majte ne Shqiperi 1878-1941, Kristo Frasheri

New book

Title: Historia e lëvizjes së majtë në Shqipëri dhe e themelimit të PKSH – së 1878 – 1941
Original: Historia e lëvizjes së majtë në Shqipëri dhe e themelimit të PKSH – së 1878 – 1941
Category: History
Author: Kristo Frashëri
Publisher: Akademia e Shkencave të Shqipërisë
Year: 2006
Pgs. 472
Weight: 0.766 kg
ISBN: 978-99943-909-3-7

More details

$16.90

-20%

$21.13

Add to wishlist

More info

Title: Historia e lëvizjes së majtë në Shqipëri dhe e themelimit të PKSH – së 1878 – 1941
Original: Historia e lëvizjes së majtë në Shqipëri dhe e themelimit të PKSH – së 1878 – 1941
Category: History
Author: Kristo Frashëri
Publisher: Akademia e Shkencave të Shqipërisë
Year: 2006
Pgs. 472
Weight: 0.766 kg
ISBN: 978-99943-909-3-7

Reviews

Write a review

Historia e levizjes se majte ne Shqiperi 1878-1941, Kristo Frasheri

Historia e levizjes se majte ne Shqiperi 1878-1941, Kristo Frasheri

Title: Historia e lëvizjes së majtë në Shqipëri dhe e themelimit të PKSH – së 1878 – 1941
Original: Historia e lëvizjes së majtë në Shqipëri dhe e themelimit të PKSH – së 1878 – 1941
Category: History
Author: Kristo Frashëri
Publisher: Akademia e Shkencave të Shqipërisë
Year: 2006
Pgs. 472
Weight: 0.766 kg
ISBN: 978-99943-909-3-7

Related books

Customers who bought this product also bought:

Download

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (0)