• Banner

Nje amerikan ne oborrin e mbretit Artur, Mark Tuen

SKU000531

Title: Një amerikan në oborrin e mbretit Artur
Original: A Connecticut Yankee in King Arthur's Court
Category: Novel
Author: Mark Tuen
Albanian translator: Klio Evangjeli
Publisher: Omsca – 1
Year: 2005
Pgs. 280
Weight: 0.321 kg
ISBN: 978-99927-52-65-3

ALL650
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Një amerikan në oborrin e mbretit Artur
Original: A Connecticut Yankee in King Arthur's Court
Category: Novel
Author: Mark Tuen
Albanian translator: Klio Evangjeli
Publisher: Omsca – 1
Year: 2005
Pgs. 280
Weight: 0.321 kg
ISBN: 978-99927-52-65-3

Product Details
SKU000531
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Pinoku, Carlo Collodi

(0)

Personazhi i Pinokut vjen në një përkthim të ri, të këndshëm dhe shumë argëtues. Ju do të njiheni me aventurat e kukullës prej druri, që sdo të shkojë në shkollë dhe që futet në telashe të njëpasnjëshme.

Price ALL500
More
In stock

Publisher: Dituria

Im ungj Osvald, Roald Dahl

(0)

Nëpërmjet një gjetjeje të pashoqe, Brumbullit sudanez të Fshikëzës, i cili, as më shumë, as më pak, është pararendësi i viagrës së sotme dhe, kësodore, një afrodiziak i jashtëzakonshëm, Osvaldi është një sipërmarrës i pacipë, që kërkon të nxjerrë fitime marramendëse me anë të pluhurit çudibërës dhe hireve ngashënjyese të Jasminës, partneres së tij.

Price ALL800
More
In stock

Reference: 2745

Publisher: Pegi

Jeronim Stilton, Nje superfurgon ngjyre djathi

(0)

Title: Jeronim Stilton, Një superfurgon ngjyrë djathiOriginal: Un camper color formaggioCategory: Literature for childrenAlbanian translator: Agim DoksaniPublisher: PegiYear: 2012Pgs. 128Weight: 0.163 kgISBN: 978-9928-124-37-1

Price ALL400
More
In Stock
chat Comments (0)