• Banner

  • Reduced price
Aventura ilire, Lloyd Alexander
  • Aventura ilire, Lloyd Alexander

Aventura ilire, Lloyd Alexander

ALL500
ALL425 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Aventura ilire
Original: The Illyrian adventure
Category: Novel
Author: Lloyd Alexander
Albanian translator: Aida Mihali
Publisher: Botart
Year: 2014
Pgs: 136
Weight: 0.201 kg.

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like

Reference: 2309

Publisher: OMSCA-1

Mishel Strogov, Zhyl Vern

(0)

Title: Mishel Strogov, korrieri i CaritOriginal: Michel StrogoffCategory: NovelAuthor: Zhyl VernAlbanian translator: Nikolla LangorePublisher: Omsca 1Year: 2012Pgs. 296Weight: 0.291 kgISBN: 978-9928-132-13-0  

Price ALL638 Regular price ALL750
More
In Stock
16 other products in the same category:

Publisher: Zambaku

Pinoku, Carlo Collodi

(0)

Personazhi i Pinokut vjen në një përkthim të ri, të këndshëm dhe shumë argëtues. Ju do të njiheni me aventurat e kukullës prej druri, që sdo të shkojë në shkollë dhe që futet në telashe të njëpasnjëshme.

Price ALL425 Regular price ALL500
More
In stock
chat Comments (0)