All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Piratet e Malezise, Emilio Salgari
  • Piratet e Malezise, Emilio Salgari

Piratet e Malezise, Emilio Salgari

SKU000559
Rating 

Title: Piratët e Malezisë
Category: Novel
Author: Emilio Salgari
Albanian translator: Guri Shyti
Publisher: OMSCA-1
Year: 2005
Pgs. 326
Weight: 0.391 kg

ALL700.00
ALL560.00 Save 20%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Piratët e Malezisë
Category: Novel
Author: Emilio Salgari
Albanian translator: Guri Shyti
Publisher: OMSCA-1
Year: 2005
Pgs. 326
Weight: 0.391 kg

Product Details
OMSCA-1
SKU000559
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Piratet e Malezise, Emilio Salgari

Piratet e Malezise, Emilio Salgari

Title: Piratët e Malezisë
Category: Novel
Author: Emilio Salgari
Albanian translator: Guri Shyti
Publisher: OMSCA-1
Year: 2005
Pgs. 326
Weight: 0.391 kg

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU001812

Publisher: Pegi

Nina dhe Syri Sekret i Atlantides, Moony Witcher

Review(s): 0

Title: Vogëlushja e Hënës së Gjashtë, Nina dhe Syri Sekret i AtlantidësOriginal: Nina e L'occhio Segreto di AtlantideCategory: NovelAuthor: Moony WitcherAlbanian translator: Albana NexhipiPublisher: PegiYear: 2010Pgs. 344Weight: 0.369 kgISBN: 978-99956-58-38-0

Price ALL480.00 Regular price ALL600.00
More
In Stock