• Banner

Nje amerikan ne oborrin e mbretit Artur, Mark Tuen

SKU000531

Title: Një amerikan në oborrin e mbretit Artur
Original: A Connecticut Yankee in King Arthur's Court
Category: Novel
Author: Mark Tuen
Albanian translator: Klio Evangjeli
Publisher: Omsca – 1
Year: 2005
Pgs. 280
Weight: 0.321 kg
ISBN: 978-99927-52-65-3

ALL650
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Një amerikan në oborrin e mbretit Artur
Original: A Connecticut Yankee in King Arthur's Court
Category: Novel
Author: Mark Tuen
Albanian translator: Klio Evangjeli
Publisher: Omsca – 1
Year: 2005
Pgs. 280
Weight: 0.321 kg
ISBN: 978-99927-52-65-3

Product Details
SKU000531
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001811

Publisher: Pegi

Nina dhe misteri i Notes Oktave, Moony Witcher

(0)

Title: Nina dhe misteri i Notës OktaveOriginal: Nina e il mistero dell' Ottava NotaCategory: NovelAuthor: Moony WitcherAlbanian translator: Albana NexhipiPublisher: PegiYear: 2008Pgs. 319Weight: 0.341 kgISBN: 978-99956-28-40-6

Price ALL600
More
In Stock

Publisher: Botart

Qofte miu, David Walliams

(0)

Njihuni me Zoen. Ajo ka plot arsye për të qenë e dëshpëruar:• Njerka e saj, Shejla, është kaq përtace sa i kërkon Zoes t'i fshijë edhe hundët.• Rrugaçja e shkollës, Tina Trotsi, ia bën jetën ferr për së gjalli, sidomos kur ia lëshon gëlbazën mu në kokë.• Por, mbi të gjitha, ai Bërti i poshtër ka plane të frikshme për miushin e saj.

Price ALL900
More
In stock

Reference: 2961

Publisher: Redona

Muku i Vogel, Vilhelm Hauf

(0)

Title: Muku i VogëlOriginal: Muku i VogëlCategory: FairytalesAuthor: Vilhelm HaufAlbanian translator: Donika BudoPublisher: RedonaYear: 2002Pgs. 72Weight: 0.102 kgISBN: 978-99943-655-7-6

Price ALL200
More
Out-of-Stock
chat Comments (0)