All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Golemi dhe xhindi, Helene Wecker
  • Golemi dhe xhindi, Helene Wecker

Golemi dhe xhindi, Helene Wecker

Rating 
ALL1,000.00
ALL800.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Golemi dhe xhindi
Original: The Golem and the Jinni
Category: Novel
Author: Helene Wecker
Albanian translator: Taulant Hatia
Publisher: Morava
Year: 2015
Pgs: 526
Weight: 0.601 kg.

Product Details
Morava
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Golemi dhe xhindi, Helene Wecker

Golemi dhe xhindi, Helene Wecker

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Fan Noli

Mbramja e ditëve, Sylvia Browne, Lindsay Harrison

Review(s): 0

Aty rreth vitit 2020 në të gjithë globin do të përhapet një sëmundje e ngjashme me pneumoninë, e cila do të godasë mushkëritë dhe tubat bronkialë, duke u rezistuar të gjitha terapive të njohura. Por edhe më e habitshme se sëmundja në fjalë do të jetë fakti se ajo do të zhduket në mënyrë të befasishme sikurse edhe do të vijë, për t'u rishfaqur sërish pas...

Price ALL1,080.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock

Publisher: Living

Vjehrra, Sally Hepworth

Review(s): 0

E sjellshme, miqësore dhe gjithmonë bujare, Dajana gjithashtu mban distancë nga nusja e djalit, me gjithë përpjekjet e saj të vazhdueshme për t’ia fituar zemrën. Një gur themeli në shoqërinë amerikane, ndihmëse e vajzave dhe grave refugjate dhe një grua e dashuruar marrëzisht me të shoqin edhe pas disa dekadash martesë, askush nuk mund të thotë një fjalë...

Price ALL1,080.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock