All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Syri i keq, Jason Goodwin
  • Syri i keq, Jason Goodwin

Syri i keq, Jason Goodwin

Rating 
ALL1,200.00
ALL960.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Syri i keq
Original: The evil eye
Category: Novel
Author: Jason Goodwin
Albanian translator: Fahri Laçka
Publisher: Saras
Year: 2014
Pgs: 320
Weight: 0.401 kg.

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Syri i keq, Jason Goodwin

Syri i keq, Jason Goodwin

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Dituria

E bardha që vret, Robert Galbraith

Review(s): 0

Kur një djalosh i trazuar,  i quajtur Billi, i kërkon Kormoran Strajkut ta ndihmojë që të hetojë një krim që ka parë kur ishte fëmijë, detektivi mbetet thellësisht i tronditur. Edhe pse Billi ka probleme mendore dhe nuk mund të kujtojë detaje konkrete, ka diçka të sinqertë tek ai dhe historia e tij. Por para se Strajku ta pyesë më tej, Billi trembet dhe...

Price ALL1,620.00 Regular price ALL1,800.00
More
In stock

Dy libra në lidhje me Romën e lashtë

Review(s): 0

Te ky produkt ofrohet një roman historik nga Roma e lashtë, Imperium nga Robert Harris si dhe libri referencë për historinë e Romës nga historiania britanike Mary Beard. Dy librat veçmas kushtojnë 2500 lekë, ofrohen bashkë për 2000 lekë.

Price ALL2,250.00 Regular price ALL2,500.00
More
In stock