• Banner

  • Reduced price
Aivenhoi, Uollter Skot
  • Aivenhoi, Uollter Skot

Aivenhoi, Uollter Skot

SKU000562

Title: Aivenhoi
Original: Ivanhoe
Category: Novel
Author: Uollter Skot
Albanian translator: Hamit Kokalari
Publisher: OMSCA-1
Year: 2004
Pgs. 460
Weight: 0.522 kg.
ISBN: 978-99927-52-43-2

ALL800
ALL680 Save 15%
Quantity
In Stock

Description

Title: Aivenhoi
Original: Ivanhoe
Category: Novel
Author: Uollter Skot
Albanian translator: Hamit Kokalari
Publisher: OMSCA-1
Year: 2004
Pgs. 460
Weight: 0.522 kg.
ISBN: 978-99927-52-43-2

Product Details
SKU000562
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:

Publisher: Kokona

Ana Karenina, Vol. 1-2, L. N. Tolstoj

(0)

Për shumë studiues, ky konsiderohet romani më i mirë në botë. Ana Karenina ofron një panoramë të stërmadhe të jetës së kohës në Rusi dhe të njerëzimit në përgjithësi. Në të, Tolstoi përdor njohuritë e tij intensive për të krijuar disa nga personazhet më mbresëlënëse të krijuara ndonjëherë nga letërsia.

Price ALL1,190 Regular price ALL1,400
More
In stock

Reference: 2486

Publisher: Onufri

Antoni dhe Kleopatra, Uiliam Shekspir

(0)

Antoni dhe Kleopatra është një nga tragjeditë më të njohura të Shekspirit. E shkruar rreth dhjetë vjet pas Jul Cezarit, kjo tragjedi përshkruan ngjarje dhe individë të vërtetë të historisë romake, por ndryshe nga Jul Cezari, ajo paraqet edhe historinë e dashurisë së personazheve prej të cilëve ka marrë edhe emrin tragjedia.

Price ALL680 Regular price ALL800
More
In Stock

Publisher: Toena

Krenari dhe paragjykim, Xhejn Osten

(0)

Krenari dhe paragjykim vërteton largpamësinë e Xhejn Osten, e cila vëren që ligjet e tregut të lirë do t’ia ndryshojnë një herë e përgjithmonë faqen shoqërisë. Nëse dikur jeta e individit ishte e programuar që në lindje, në varësi të shtresës, familjes, titujve apo seksit, shoqëria e tregut të lirë do të ofrojë mundësi të reja të panumërta. 

Price ALL765 Regular price ALL900
More
In stock
chat Comments (0)