• Banner

Good vibes, good life: zbulo sesi dashuria për veten është çelsi për të nxjerr në pah madhështinë tënde, Vex King
  • Good vibes, good life: zbulo sesi dashuria për veten është çelsi për të nxjerr në pah madhështinë tënde, Vex King

Good vibes, good life: zbulo sesi dashuria për veten është çelsi për të nxjerr në pah madhështinë tënde, Vex King

Nga mençuria dhe përvoja e jetës, Vex King tregon mënyra si t’i ndryshosh emocionet negative në pozitive, si të duash veten e të kapërcesh frikën.

ALL1,200
Quantity
In stock

Description

Title:  Good vibes, good life: zbulo sesi dashuria për veten është çelsi për të nxjerr në pah madhështinë tënde
Original: Good vibes, good life: hoë self-love is the key to unlocking your greatness
Category: Self-help book
Author: Vex King
Translator: Artan Duka
Publisher: Bota Shqiptare
Year: 2022
Pgs: 336
Weight: 0.443 kg
ISBN: 978-9928-00-506-9
This book is in Albanian

Product Details
Bota Shqiptare
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
16 other products in the same category:

Publisher: Pema

Si të zgjidhësh mosmarrëveshjet në jetë, Dale Carnegie

Çdo mosmarrëveshje me të cilën përballemi në jetën tonë ngërthen potencialem pozitive apo negative qofshin. Ato mund të jenë burim frymëzimi, sqarimi, mësimi, shndërrimi, rritjeje apo zemërimi, droje, turpërimi, mbylljeje në vetvete si dhe qëndrese. Zgjedhja nuk është në dorën e kundërshtarëve tanë, por në dorën tonë, si dhe në vullnetin tonë për t;u...

Price ALL700
More
In stock

Publisher: Onufri

Libri i Vogël i Hygge, Meik Wiking

Shpesh thuhet se Danimarka është shteti më i lumtur në botë. Dhe kjo vjen prej një gjëje: hygge. Hygge është përkufizuar në disa mënyra, që nga "arti i krijimit të intimitetit", "rehatia e shpirtit" dhe "mungesa e mërzisë", deri te "Kënaqësia nga prania e gjërave qetësuese" dhe, e preferuara ime, "kakao nën dritën e qirinjve".

Price ALL1,500
More
In stock

Publisher: Pegi

Bon Ton, Olesia Leço

Në një shoqëri ku marrëdhëniet, të cilitdo lloj qofshin ato, normat i kanë si rregullator të tyre, etiketa si një kod sjelljeje, mund të konsiderohet si vlerë e veçantë dhe e domosdoshme. Një vlerë, e cila vjen si një përsosje e këtyre normave në formën më të hollë dhe elegante.

Price ALL800
More
In stock

Publisher: Botimet Dudaj

Unë mund të të dobësoj, Paul McKenna

Paul McKenna ka zbuluar një sistem shumë të fuqishëm për t'u dobësuar, që ripërkufizon dhe modelon mendimet, sjelljen dhe besimin tuaj ndaj vetes, si dhe shëndetin dhe mënyrën e të ushqyerit dhe në këtë mënyrë ju ndihmon ta kontrolloni me shumë lehtësi dietën dhe të humbni peshë në mënyrë përfundimtare.

Price ALL1,000
More
In stock
Comments (0)