Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Menaxhimi i stresit, Mike Clayton
  • Menaxhimi i stresit, Mike Clayton

Menaxhimi i stresit, Mike Clayton

Rating 
ALL900.00
Quantity
In stock

Description

Title: Menaxhimi i stresit
Original: Stress management
Category: Self – help book
Author: Mike Clayton
Albanian translator: Genc Shehu
Publisher: Botimet Damo
Year: 2014
Pgs: 234
Weight: 0.296 kg.
ISBN: 978-9951-642-33-0

Product Details
Te tjere
Reviews

Write your review

Menaxhimi i stresit, Mike Clayton

Menaxhimi i stresit, Mike Clayton

Write your review
16 other products in the same category:

Të shesësh gjithçka, Brad Stone

Review(s): 0

Megjithatë, ai dallohet për ndjekjen e palodhshme të tregjeve të reja, duke e çuar kompaninë Amazon drejt sipërmarrjeve me risk si Kindle dhe cloud, dhe duke e transformuar shitjen me pakicë ashtu siç Henry Ford revolucionarizoi prodhimin industrial.

Price ALL1,350.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock