All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
E shoh çfarë po mendon, Joe Navarro, Marvin Karlins
  • E shoh çfarë po mendon, Joe Navarro, Marvin Karlins

E shoh çfarë po mendon, Joe Navarro, Marvin Karlins

Rating 
ALL1,200.00
ALL1,080.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: E shoh çfarë po mendon
Original: What every body is saying
Category: Self – help book
Author: Joe Navarro, Marvin Karlins
Albanian translator: Gjergj Kaftani
Publisher: Minerva
Year: 2019
Pgs: 308
Weight: 0.451 kg.
ISBN: 978-9928-265-16-6

Product Details
Onufri
Reviews

Write your review

E shoh çfarë po mendon, Joe Navarro, Marvin Karlins

E shoh çfarë po mendon, Joe Navarro, Marvin Karlins

Write your review
16 other products in the same category:

Brand: Pema

48 ligjet e pushtetit, Robert Greene

Review(s): 0

Ligjet e pushtetit paraqiten dhe analizohen me thjeshtësi dhe qartësi, kryesisht, nëpërmjet zbatimit të metodave ushtarake, të fitoreve dhe humbjeve; nga historianë të njohur që prej atyre të Aleksandrit të Madh, të mbretëreshës Elisabet të Anglisë, të Napoleonit, të Bismarkut, të Rotshildit, të Kisingerit, të Makiavelit, të Klausevitzit, të Sun Tzusë por...

Price $17.70 Regular price $19.70
More
In stock

Të shesësh gjithçka, Brad Stone

Review(s): 0

Megjithatë, ai dallohet për ndjekjen e palodhshme të tregjeve të reja, duke e çuar kompaninë Amazon drejt sipërmarrjeve me risk si Kindle dhe cloud, dhe duke e transformuar shitjen me pakicë ashtu siç Henry Ford revolucionarizoi prodhimin industrial.

Price $13.30 Regular price $14.78
More
In stock