All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Menaxhimi i kohes, Brian Tracy
  • Menaxhimi i kohes, Brian Tracy

Menaxhimi i kohes, Brian Tracy

Rating 
ALL600.00
ALL540.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Menaxhimi i kohës
Original: Time management
Category: Self – help book
Author: Brian Tracy
Albanian translator: Aleksandër Koli
Publisher: Botimet Damo
Year: 2018
Pgs: 124
Weight: 0.159 kg.
ISBN: 978-9951-642-26-2

Product Details
Te tjere
Reviews

Write your review

Menaxhimi i kohes, Brian Tracy

Menaxhimi i kohes, Brian Tracy

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2228

Brand: Elta BS

Shkolla e biznesit, Robert Kiyosaki, Sharon Lechter

Review(s): 0

Title: Shkolla e biznesit, për ata që duan të ndihmojnë të tjerëtOriginal: The Bussiness SchoolCategory: Bussiness, self – help boskAuthor: Robert T. Kiyosaki, Sharon L. LechterAlbanian translator: Oltjona MuçajPublisher: Elta BSYear: 2009Pgs. 180Weight: 0.221 kgISBN: 978-9951-544-04-7

Price ALL720.00 Regular price ALL800.00
More
There are not enough products in stock

Të shesësh gjithçka, Brad Stone

Review(s): 0

Megjithatë, ai dallohet për ndjekjen e palodhshme të tregjeve të reja, duke e çuar kompaninë Amazon drejt sipërmarrjeve me risk si Kindle dhe cloud, dhe duke e transformuar shitjen me pakicë ashtu siç Henry Ford revolucionarizoi prodhimin industrial.

Price ALL1,350.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock

Brand: Albas

Murgu që shiti ferrarin, Robin Sharma

Review(s): 0

Duke njohur një kulturë të lashtë nga Të Urtit që jetonin në malet e Himalajeve, ai zbulon mënyrën e fuqishme se si të çlirojë potencialet e trurit, trupit dhe të shpirtit. Gjithashtu, mëson të jetojë me më shumë pasion, kuptim dhe në paqe me veten. Një përzierje e shkëlqyeshme e urtësisë së përjetshme, shpirtërore lindore dhe e parimeve të rrepta të...

Price ALL810.00 Regular price ALL900.00
More
In stock