All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
E zgjedhura, Kiera Cass
  • E zgjedhura, Kiera Cass

E zgjedhura, Kiera Cass

K1R1
Rating 
ALL1,000.00
ALL900.00 Save 10%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: E zgjedhura
Original: The One
Category: Novel
Author: Kiera Cass
Albanian translator: Anila Duka
Publisher: Bota Shqiptare
Year: 2017
Pgs: 328
Weight: 0.422 kg.
ISBN: 978-9928-0-196-2

Product Details
K1R1
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

E zgjedhura, Kiera Cass

E zgjedhura, Kiera Cass

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000101

Brand: Botimet Dudaj

Loje dashurie, Danielle Steel

Review(s): 0

TitulliLojë dashurieRomanAutoriDanielle SteelPërktheuAlma KushovaShtëpia botueseDudaj, 2003F. 440pesha: 0.43 Kg. Citim nga libri Gjithë ato kujtime që kishin patur ishin të huaja tani, si rrobat e vjetra q&e

Price ALL690.30 Regular price ALL767.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU000099

Brand: Botimet Dudaj

Kaleidoskopi, Danielle Steel

Review(s): 0

Tri motrave te vogla shume te vecanta:Samantes, Viktorias dhe Vaneses,tri zonjushe te cmuara dhe motres se tyre te madhe, Beatriksit, qe eshte kaq shpirtdashur, gjithashtu edhe tre vellezerve te tyre te medhenj: Trevorit, Todit dhe Nikut, pa harruar vellane e tyre te vogel, Maksin, te cilet jane shume te vecante.

Price ALL720.00 Regular price ALL800.00
More
There are not enough products in stock