Romance

Information

Publishers

Authors

Reduced price! Vajza e mjaltit, Cristina Caboni View larger

Vajza e mjaltit, Cristina Caboni

New book

Anxhelika nuk ia ka dalë kurrë të ngulet diku. Asnjëherë nuk ka dashur të lidhet me diçka apo dikë, gjithmonë e gatshme t'ia mbathë nga të gjitha për shkak të frikës. Por ka një vend ku ajo ndihet si në shtëpi, dhe ai vend është pikërisht mes bletëve të saj.

More details

In stock

$11.27

-20%

$14.09

Add to wishlist

More info

Title: Vajza e mjaltit
Original: La cestode del miele e delle api
Category: Novel
Author: Cristina Caboni
Albanian translator: Renato Kalemi
Publisher: Dituria
Year: 2016
Pgs: 332
Weight: 0.427 kg.
ISBN: 978-9928-217-20-2

Reviews

Write a review

Vajza e mjaltit, Cristina Caboni

Vajza e mjaltit, Cristina Caboni

Anxhelika nuk ia ka dalë kurrë të ngulet diku. Asnjëherë nuk ka dashur të lidhet me diçka apo dikë, gjithmonë e gatshme t'ia mbathë nga të gjitha për shkak të frikës. Por ka një vend ku ajo ndihet si në shtëpi, dhe ai vend është pikërisht mes bletëve të saj.

Related books

Download

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (0)