Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Koleksionisti, nr. 20

2802
Rating 

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 ALL350.50 Up to ALL1,051.50
ALL355.00
Quantity
In Stock

Description

Title: Koleksionisti, nr. 20 (në shqip dhe anglisht)
Original: Koleksionisti, nr. 20
Category: Collection, cultural paper
Publisher: Shoqata e Koleksionistëve Shqiptarë
Year: 2012
Pgs. 54

Product Details
Te tjere
2802
Reviews

Write your review

Koleksionisti, nr. 20

Koleksionisti, nr. 20

Write your review