Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Figura III, Gerard Genette
  • Figura III, Gerard Genette

Figura III, Gerard Genette

Rating 
ALL1,000.00
Quantity
In stock

Description

Title: Figura III
Original: Figures III
Category: Literature critics
Author: Gerard Genette
Albanian translator: Mirela Shella
Publisher: Dy Lindje dhe Dy Perëndime
Year: 2017
Pgs: 328
Weight: 0.395 kg.
ISBN: 978-99956-06-83-1

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Figura III, Gerard Genette

Figura III, Gerard Genette

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU000289

Brand: Cabej

Anektoda, Ihsan Cabej

Review(s): 0

TitulliAnektodaZgjodhi e përktheuIhsan ÇabejShtëpia botueseÇabej, 2007f. 628Pesha: 0.98 Kg.

Price ALL1,150.00
More
There are not enough products in stock