• Banner

  • Out-of-Stock

60 vjet Teatri Kombetar 1945 - 2005, Flori Slatina

SKU000342
ALL959
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: 60 vjet Teatri Kombëtar 1945 – 2005
Original: 60 vjet Teatri Kombëtar 1945 – 2005
Category: Art, culture
Author: Flori Slatina
Publisher: Botimet 55
Year: 2005
Pgs. 142
Weight: 0.381 kg.

Product Details
Shtepia Botuese 55
SKU000342
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like

Reference: SKU001599

Publisher: Toena

Medaljet shqiptare (1914-2002), Artan Lame, vol. 1 dhe 2

(0)

Medaljet, së bashku me pullat dhe monedhat, përbëjnë një nga simbolet më shprehëse të "Unit" të një shteti, të përpjekjeve të tij për të afirmuar popullin e vet, veçantinë e tij, gjurmën e tij mbi Glob. Në rastin e Shtetit Shqiptar, gjejmë rikonfirmimin e përjetshëm të kësaj. 

Price ALL12,600
More
In Stock
16 other products in the same category:

Publisher: Instituti Shqiptar i Medias

Mbërriti e nesërmja thua?, Ivan Krastev

(0)

Edhe përsa kohë do të zgjasë ky eksperiment social i paprecedent? A thua fare pak vite dhe ne do ta kujtojmë si një farë halucinacioni masiv të shkaktuar nga “mungesa e hapësirës e shoqëruar me tepricën e kohës”, siç e përshkruante dikur ekzistencën e të burgosurit poeti Joseph Brodsky?

Price ALL500
More
In stock

Publisher: Plejad

50 ide rreth arkitekturës që duhet t'i dijë çdo njeri, Philip Wilkinson

(0)

Ky libër flet rreth ideve kryesore, të cilat krijuan bazën e arkitekturës Perëndimore që nga koha e Greqisë së lashtë deri në ditët tona. Këto ide përfshijnë një larmishmëri fushash – që nga teknologjia deri te zbukurimi, që nga planifi kimi deri te zejtaria, po ashtu që nga mëhyra si të interpretojmë të kaluarën deri se si të ndërtojmë për të ardhmen.

Price ALL700
More
In stock
chat Comments (0)