• Banner

Mësimi dhe edukimi i femijëve me aftësi të kufizuara, volumi 1, Maliq Bregu

Libri që kemi në dorë ka një rreze më të gjerë veprimi sepse ai u drejtohet jo vetëm nxënësve me aftësi të kufizuara, por edhe prindërve që punojnë me ta.

ALL550
Quantity
In stock

Description

Title: Mësimi dhe edukimi i femijëve me aftësi të kufizuara, volumi 1
Author: Maliq Bregu
Publisher: Irisoft Education
Year: 2021   
Pgs: 168
Weight: 0.200 kg
ISBN: 978-9928-4575-4-7
This book is in Albanian

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
10 other products in the same category:

Publisher: Berk

Lapsa që mbillen

Që nga kohërat e lashta, mjekësia ka shfrytëzuar vlerat e panumërta të lules së jaseminit, ajo e bën ajrin më të freskët, si dhe përmirëson përqendrimin dhe gjumin. Origjinën mendohet ta ketë nga Himalajet në Kinën Perëndimore. Lulet e saj në shumicën e llojeve janë të bardha.

Price ALL250
More
In stock

Trajnimi kirurgjikal i Pes Equinovarus, Dr. Edvin Selmani

Përvoja e fituar dhe sfidat e kaluara gjatë trajtimit të qindra femijëve me këtë sëmundje janë paraqitur në këtë libër duke u konsultuar edhe me literaturën e huaj bashkëkohore. Megjithëse është fushë tepër specifike përsëri ky libër mund të jetë ndihmës gjatë praktikës për studentët e Fakultetit të Mjekësisë, specializantët e ortopedisë. 

Price ALL1,000
More
In stock

Publisher: Botart

Po sikur?, Randall Munroe

Ky libër përmbledh përgjigjet më të famshme nga faqja “Po sikur?” e xkcd-së. Shumë prej pyetjeve (51 përqind) janë të reja dhe u është dhënë përgjigje për herë të parë këtu. “Po sikur?” është një gosti informative për fansat e xkcd-së dhe për cilindo që pëlqen të meditojë pyetje hipotetike.

Price ALL1,500
More
In stock

Publisher: Mediaprint

Ortopedia, Grup autorësh

Ai permbledh pervojen e nje grupi te gjere autoresh te cilet jane pedagoge te Fakultetit te Mjekesise.Ne te perfshihen patologjite ortopedike te sistemi muskulo-skeletik human. 

Price ALL3,000
More
In stock
Comments (0)