• Banner

Histori të këndshme për vogëlushë
  • Histori të këndshme për vogëlushë

Histori të këndshme për vogëlushë

Histori të këndshme plot dhembshuri e dashuri
për të kënaqur vogëlushët para gjumit
dhe për t’ua bërë ëndrrat më të bukura.

ALL1,100
Quantity
In stock

Description

Title: Histori të këndshme për vogëlushë

Original: 

Category: Fairytales

Author: Marido Viale, Corinne Machon, Laurence Mocquet, Mireille Saver, Calouan dhe Berry Sere de Rivieres.

Illustrators: Estelle Madeddu, Jeremy Parigi, Laetitia Rg Bardoul dhe Kabuki

Translator: Maklena Çabej

Publisher: AEditions

Year: 2021

Pgs. 

Weight: 0.87 kg

ISBN: 978-9928-349-19-4

Format: Hardvover

This book is in Albanian

Product Details
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Stiliste mode

Krijoje ti atë veshje! Zgjidh nga modelet me ngjyra veshjet sipas dëshirës dhe ngjiti te figurat e skicuara. Ti mund t'i ngjyrosësh vetë modelet sipas shijes tënde dhe më pas t'u ngjitësh motive, aksesorë apo xixa.

Price ALL1,150
More
In stock

Publisher: Damo

1000 fjalët e para Shqip-Anglisht

Në këtë libër secila temë trajtohet qartë dhe në menyrë argëtuese për fëmjën, duke u mbështetur kryesisht tek ilustrimet që shpërfaqin hapësirat dhe aktivitetet më të zakonshme të mjedisit përreth.

Price ALL1,300
More
In stock

Publisher: Dituria

Kalorësit e tryezës së rrumbullakët, përshtatje për fëmijë

Shumë janë mbretërit e epokave të shkuara, të cilëve edhe sot e kësaj dite, u tregohen bëmat, por pak prej tyre janë aq të njohur sa i lavdishmi mbreti Artur, mbret i mbretërisë madhështore të Logresit. I thirrur nga vetë Zoti për të qenë mbret pasi shkuli shpatën e ngulur në shkëmb, mbreti i ri, në atë kohë 17 vjeçar, gjendet i mpleksur në një pafundësi...

Price ALL450
More
In stock

Reference: 2810

Publisher: Pegi

Jeronim Stilton, Ne mbreterine e fantazise

Title: Jeronim Stilton, Në mbretërinë e fantazisë (kopertinë e trashë, botim luksi)Original: Nel Regno della FantasiaCategory: NovelAlbanian translator: Agim DoksaniPublisher: PegiYear: 2012Pgs. 375Weight: 0.651 kgISBN: 978-9928-162-29-8

Price ALL1,000
More
In Stock
Comments (0)