• Banner

Stina e peste, Geverina Muzhaqi
  • Stina e peste, Geverina Muzhaqi

Stina e peste, Geverina Muzhaqi

ALL800
Quantity
In stock

Description

Title: Stina e pestë
Original: Stina e pestë
Category: Novel
Author: Geverina Muzhaqi
Publisher: Dudaj
Year: 2015
Pgs: 337
Weight: 0.351 kg.
ISBN: 978-99943-0-409-7

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000373

Publisher: Onufri

Vajza e Agamemnonit, Ismail Kadare

(0)

Në tribunën e festës së 1 Majit në Tiranë, njëri prej të ftuarve, ndërsa ndjek parakalimin e turmave, befas midis pankartave dhe portreteve të udhëheqësve komunistë vendas i duket se dallon portretin e shefit të dikurshëm grek, Agamemnonit.

Price ALL500
More
In Stock

Publisher: Te tjere

Pse, Sterjo Spasse

(0)

Title: Pse ?!Original: Pse ?!Category: NovelAuthor: Sterjo SpassePublisher: EdloraYear: 2013Pgs. 160Weight: 0.198 kgISBN: 978-9928-139-65-8

Price ALL700
More
In stock
chat Comments (0)