Vajzat e zhdukura të Uilloubrukut, Ellen Marie Wiseman
  • Vajzat e zhdukura të Uilloubrukut, Ellen Marie Wiseman

Vajzat e zhdukura të Uilloubrukut, Ellen Marie Wiseman

Living

Një histori rrëqethëse mbijetese, bazuar në një histori të vërtetë.

ALL1,400
Quantity
In stock

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

 

Delivery policy (edit with Customer reassurance module)

 

Return policy (edit with Customer reassurance module)

Description

Title: Vajzat e zhdukura të Uilloubrukut
Original: The Lost Girls of Willowbrook
Category: Novel
Author: Ellen Marie Wiseman
Translator: Bledar Çepele
Publisher: Living
Publication date: 2023
Pgs: 424
Weight: 0.58 kg
ISBN: 978-9928-338-69-3
This book is in Albanian


Mbi librin
Seizh Uintërsi e ka ditur gjithmonë se binjakja e saj identike ishte ndryshe nga fëmijët e tjerë. Ato të dyja pëlqenin të njëjtat gjëra, por Rozmaria ishte më delikate, emocionohej më shumë, si kur gëzohej edhe kur hidhërohej dhe dikej sikur kishte gjithmonë nevojë për mbrojtje.
Gjashtë vjet pasi Rozmaria ndërron jetë nga pneumonia, Seixhi, tanimë gjashtëmbdhjetë vjeçe, ka njësoj mall për të motrën. Nënën e humbi në një aksident automobilistik ndërsa Alani, njerku, e konsideron si një barrë të padëshiruar. Edhe pse jetojnë në të njëjtën shtëpi, Seixhi shtanget kur mëson se ai i ka mbajtur një të fshehtë të kobshme: Rozmaria nuk ka vdekur...

Product Details

Specific References

ISBN
9789928338693
EAN13
9789928338693
1 other product in the same category:

Publisher: Living

Misteret e Klarës, Ellen Marie Wiseman

Një roman i arrirë, kushtuar një dashurie të zjarrtë dhe një jete të prerë në mes, që tregon se deri ku mund të arrijë njeriu për të mbrojtur gjënë më të shtrenjtë në jetë: dashurinë. E treguar në dy zëra, historia e rrallë e Klarës dhe e Izit, arrin të falë emocione të thella dhe një lojë psikologjike që kulmon në të papritura befasuese.
ALL1,200
More
You might also like

Publisher: Living

Misteret e Klarës, Ellen Marie Wiseman

Një roman i arrirë, kushtuar një dashurie të zjarrtë dhe një jete të prerë në mes, që tregon se deri ku mund të arrijë njeriu për të mbrojtur gjënë më të shtrenjtë në jetë: dashurinë. E treguar në dy zëra, historia e rrallë e Klarës dhe e Izit, arrin të falë emocione të thella dhe një lojë psikologjike që kulmon në të papritura befasuese.
ALL1,200
More