• Banner

  • Reduced price

Ti je i paparë, Matthew Syed

Një libër mbresëlënës se si të bëhesh i paparë. Sa frymëzuese është të dish që ka një rrugë drejt madhështisë dhe që çdokush - absolutisht çdokush - mund ta përshkojë. Ky libër të tregon mënyrën. 

ALL1,000
ALL850 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Ti je i paparë

Original: You are awesome

Category:  Novel

Author: Matthew Syed

Albanian translator: Kristi Kaca

Publisher: Botart

Year: 2020

Pgs: 158

Weight: 0.365 kg

ISBN: 978-9928-286-94-9

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:

Publisher: Aeditions

Mësimet e para, Zotëro lapsin

(0)

Ky libër ka një laps të veçantë. Merreni në dorë dhe mësoni ta zotëroni dale ngadalë, duke ndjekur vijat e ndërprera dhe duke plotësuar figurat.Vogëlushë të dashur, kjo është një mënyrë e shkëlqyer që të mësoni të shkruani për here të parë!

Price ALL425 Regular price ALL500
More
In stock
chat Comments (0)