All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Gjenikonomia, Steven D. Levitt, Stephen J. Dubner
  • Gjenikonomia, Steven D. Levitt, Stephen J. Dubner

Gjenikonomia, Steven D. Levitt, Stephen J. Dubner

Rating 
ALL1,200.00
ALL960.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Gjenikonomia
Original: Freakonomics
Category: Economics, business
Author: Steven D. Levitt, Stephen J. Dubner
Albanian translator: Vladimir Banushi
Publisher: Pema
Year: 2017
Pgs: 360
Weight: 0.418 kg.
ISBN: 978-9951-721-30-1

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Gjenikonomia, Steven D. Levitt, Stephen J. Dubner

Gjenikonomia, Steven D. Levitt, Stephen J. Dubner

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU001977

Publisher: IDK

Historia e ekonomise, John Kenneth Galbraith

Review(s): 0

Title: Historia e ekonomisëOriginal: Economics in perspektiveCategory: EconomicsAuthor: John Kenneth GalbraithAlbanian translator: Gramoz PashkoPublisher: IDKYear: 2005Pgs. 380Weight: 0.471 kgISBN: 978-99943-641-4-6

Price ALL720.00 Regular price ALL900.00
More
There are not enough products in stock

Adults in the Room, Yanis Varoufakis

Review(s): 0

Despite the mass support of the Greek people and the simple logic of his arguments, he succeeded only in provoking the fury of Europe’s political, financial and media elite. But the true story of what happened is almost entirely unknown – not least because so much of the EU’s real business takes place behind closed doors.

Price ALL1,300.00 Regular price ALL1,625.00
More
In stock

Publisher: Pema

Marketing 4.0, Philip Kotler, Hermawan Kartajaya, Iwan Setiawan

Review(s): 0

Një udhëzues i jashtëzakonshëm për të sfiduar praktikën e marke¬tingut, në përshtatje me transformimet që tashmë duken në horizont. Specialistët e hutuar do të mësojnë se si të lundrojnë në ndryshimet rrënjësore dhe në mundësitë e ndërlidhjes digjitale, me qëllimin që t’i kthejnë ato në përparësi.

Price ALL960.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock

Reference: SKU000923

Publisher: Papirus

Evropa Monetare, Gilles Jacoud

Review(s): 0

Title: Evropa monetare, euro dhe sistemi monetar evropianCategory: EconomicsAuthor: Gilles JacoudAlbanian translator: Adrian CiviciPublisher: PapirusYear: 2009Pgs. 224Weight: 0.381 kgISBN: 978-99943-976-6-2

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
There are not enough products in stock