All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Bel Canto, Ann Patchet
  • Bel Canto, Ann Patchet

Bel Canto, Ann Patchet

K1R1
Rating 

Title: Bel Canto
Original: Bel Canto
Category: Novel
Author: Ann Patchet
Albanian translator: Pirro Dollani
Publisher: Ombra – GVG
Year: 2009
Pgs. 450
Weight: 0.48 kg
ISBN: 978-99956-38-76-4

 

ALL1,000.00
ALL900.00 Save 10%
Quantity
In Stock

Description

Title: Bel Canto
Original: Bel Canto
Category: Novel
Author: Ann Patchet
Albanian translator: Pirro Dollani
Publisher: Ombra – GVG
Year: 2009
Pgs. 450
Weight: 0.48 kg
ISBN: 978-99956-38-76-4

 

Product Details
OMBRA GVG
K1R1
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Bel Canto, Ann Patchet

Bel Canto, Ann Patchet

Title: Bel Canto
Original: Bel Canto
Category: Novel
Author: Ann Patchet
Albanian translator: Pirro Dollani
Publisher: Ombra – GVG
Year: 2009
Pgs. 450
Weight: 0.48 kg
ISBN: 978-99956-38-76-4

 

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Botart

Të pavdekshmit, Chloe Benjamin

Review(s): 0

Simoni, djaloshi flokëverdhë, ia mbath për në West Coast në kërkim të dashurisë në San Franciskon e viteve ‘80-të; ëndërrimtarja Klara bëhet një magjistare në Las Vegas dhe është e fiksuar me përzjerjen e realitetit dhe fantazisë; djali i madh Danieli përpiqet për të ruajtur sigurinë si mjek ushtarak; dhe Varya, e dhënë pas librave, ia ka kushtuar veten...

Price ALL1,170.00 Regular price ALL1,300.00
More
In stock

Brand: Botimet Living

Luanët e Sicilisë, Stefania Auci

Review(s): 0

Burrat e kësaj familjeje janë njerëz të jashtëzakonshëm, por njëkohësisht të brishtë, ndonëse nuk e pranojnë, dhe kanë nevojë të kenë pranë gra po aq të jashtëzakonshme, siç është Xhuzepina, bashkëshortja e Paolos, e cila sakrifikon gjithçka, madje edhe dashurinë, për ta mbajtur familjen të bashkuar, apo Xhulia, vajza milaneze që hyn rrëmbyeshëm në jetën...

Price ALL1,260.00 Regular price ALL1,400.00
More
In stock

Reference: 2896

Brand: Toena

Mali i peste, Paulo Coelho

Review(s): 0

Në shekullin IX para erës sonë, Zoti urdhëroi profetin Elia të braktiste Izraelin. Udha e çoi atë në Sarepta, një qytet i vogël fenikas. Atje, në qytetin ku qenë ulur këmbëkryq Asirianët, Elia i humbet të gjitha, madje edhe gruan pas së cilës u dashurua. Më tej, ai gjendet në mesin e ngjarjeve të turbullta e dramatike, që e çojnë deri në përballjen me Zotin.

Price ALL585.00 Regular price ALL650.00
More
In stock