• Banner

Princi i vogel, Antoine de Saint-Exupery
  • Princi i vogel, Antoine de Saint-Exupery

Princi i vogël, Antoine de Saint-Exupery

Libri më i lexuar për fëmijë dhe të rritur.

ALL635
Quantity
In stock

Description

Title: Princi i vogël (hard cover)
Original: Le Petit Prince
Category: Novel
Author: Antoine de Saint – Exupèry
Albanian translator: Amantia Kapo
Publisher: Albas
Year: 2015
Pgs: 80
Weight: 0.235 kg.
ISBN: 978-9928-20-605.7

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like

Reference: SKU000944

Publisher: Toena

Princi i vogël, Antoine De Saint-Exupery

(0)

“Princi i vogël”, vepra e fundit e autorit të njohur francez A.de Saint-Exupéry (1900-1944) botuar më 1943, pra që në gjallje të tij, përbën një tjetër hap të këtij krijuesi serioz për të përpunuar pikëpamjet e tij mbi botën dhe marrëdhëniet ndërmjet njerëzve e për t’ia parashtruar ato vëmendjes së lexuesve.

Price ALL500
More
In stock
16 other products in the same category:

Reference: SKU000552

Publisher: OMSCA-1

Gra të vogla, Luiza Mei Ellkot

(0)

Një nga librat më të bukur të të gjitha kohërave "Gra të vogla" është më shumë se kaq: një libër i pavdekshëm. Ky libër, që nga koha e botimit të parë e deri më sot, është ribotuar pafundësisht. Pasi të lexohet është e pamundur të harrohet.

Price ALL800
More
In Stock
chat Comments (0)