All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Djali i magjistares, Kelly Barnhill
  • Djali i magjistares, Kelly Barnhill

Djali i magjistares, Kelly Barnhill

Rating 
ALL1,000.00
ALL800.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Djali i magjistares
Original: The Witch's Boy
Category: Novel
Author: Kelly Barnhill
Albanian translator: Nikolla Langore
Publisher: Bota Shqiptare
Year: 2019
Pgs: 416
Weight: 0.501 kg.

Product Details
Bota Shqiptare
Reviews

Write your review

Djali i magjistares, Kelly Barnhill

Djali i magjistares, Kelly Barnhill

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Fëmijët e fundit në tokë vol.1, Max Brallier

Review(s): 0

Po Xheku nuk mund t’ua dalë dot i vetëm hordhive me Zombi, Djaj me Krahë e Kacavjerrëse të Gjalla. Prandaj ngre një skuadër me: shokun e tij të ngushtë Kuint, Dërkun, Rovërin dhe Xhunin. A do të arrijë Xheku me ndihmën e tyre të mposhtë krijesat apokaliptike dhe të mos jetë më një djalë i zakonshëm?

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock

Publisher: Pegi

Ditari roze, vol. 4

Review(s): 0

Title: Ditari rozë, vëllimi i katërtOriginal: Pink Diary, volume 4Category: IllustrationAlbanian translator: Ilir HaxhiPublisher: PegiYear: 2013Pgs. 200Weight: 0.175 kgISBN: 978-9928-162-87-8

Price ALL360.00 Regular price ALL450.00
More
In stock

Publisher: Aeditions

Margaritari i madh

Review(s): 0

Por një ditë, Atila i tmerrshëm, një mi i madh me një këmbë druri, ia behu papritur në fshatin e tyre dhe rrëmbeu Penin. A do t’ia dalë Tomi që ta çlirojë miken e vet nga kthetrat e Atilës dhe bandës së tij? 

Price ALL360.00 Regular price ALL400.00
More
In stock