All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Stjuart Piciruku, E. B. White
  • Stjuart Piciruku, E. B. White

Stjuart Piciruku, E. B. White

Rating 
ALL800.00
ALL720.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Stjuart Piciruku
Original: Stuart Little
Category: Novel
Author: E. B. White
Albanian translator: Ruzhdi Totaj
Publisher: Botart
Year: 2017
Pgs: 192
Weight: 0.248 kg.
ISBN: 978-9928-219-61-9

Product Details
Botart
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Stjuart Piciruku, E. B. White

Stjuart Piciruku, E. B. White

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Aeditions

Kthimi i Robinsonit

Review(s): 0

Edhe pse e quanin Pepe, të gjithë e thërrisnin Robinson, si Robinson Kruzoja i Defosë, sepse ai përherë na zhdukej dhe kthehej pas ca ditësh. Hidhej në aventura të reja pa iu trembur syri, ndaj ishte një botëshëtitës i paparë.

Price ALL360.00 Regular price ALL400.00
More
In stock

Reference: 2953

Brand: Morava

Shtepia Magjike mbi Peme 12, Arinjte polare pas ores se gjumit, Mary Pope Osborne

Review(s): 0

Title: Shtëpia Magjike mbi Pemë 12, Arinjtë polarë pas orës së gjumitOriginal: Polar bears past bedtimeCategory: NovelAuthor: Mary Pope OsborneAlbanian translator: Edlira MullaPublisher: Botimet MoravaYear: 2008Pgs. 72Weight: 0.101 kgISBN: 978-99956-26-21-1-3

Price ALL270.00 Regular price ALL300.00
More
There are not enough products in stock