• Banner

Tregimi i lepurit Piter, Beatrix Potter

Tregimi i lepurit Piter, një nga librat më të shitur për fëmijë të të gjitha kohërave, shkruar nga Beatrix Potter. Libri përqendrohet në lepurin Piter, mosbindja e të cilit sjell telashe. Historia ndërthur humor dhe aventurë, ndërsa përmban gjithashtu një mësim moral dhe teksti shoqërohet me ilustrime të bukura dhe origjinale.

ALL540
Quantity
In stock

Description

Title: Tregimi i lepurit Piter
Original: The Tale of Petter Rabit
Category: Fairytale
Author: Beatrix Potter
Translator:Orjela Stafasani
Publisher: Dukagjini
Year: 2021
Pgs: 44
Weight: 0.202 kg
ISBN: 978-9951-05-347-1
This book is in Albanian

Product Details
16 other products in the same category:
Comments (0)