• Banner

Libërthi im i fermës
  • Libërthi im i fermës

Libërthi im i fermës

Në këtë libër fantastic fëmijët mund të prekin jelen e kalit, të ndiejnë rrotën e dhëmbëzuar të traktorit dhe të dëfrejnë në oborrin e fermës.  

ALL600
Quantity
In stock

Description

Title: Libërthi im i fermës
Seria: Unë vogëlushi
Libër me prekje
Translator: Korab Hoxha
Category: Ilustrated book for children aged 0-4
Publisher: Aeditions
Year: 2021
Pgs: 14
Weight: 0.25 kg
ISBN: 978-9928-287977
This book is in Albanian

Product Details
16 other products in the same category:

Publisher: Aeditions

Loja e Kafshëve

 Rreth nesh ka plot figura shumëngjyrëshe dhe ne jemi duke bërë diçka që ti do ta mësosh, sapo të hapësh faqet e librit për të na parë dhe për të lexuar çfarë shkruhet aty.

Price ALL500
More
In stock
Comments (0)