All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Princesha, magjistarë, dragonj dhe..., Giovanni Caviezel

Rating 

Të ëndërrojmë të dy, 

gjigantë me një sy.

Më lexon një përrallë

në shtratin e butë?

ALL500.00
ALL400.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Princesha, magjistarë, dragonj dhe...

Category: Fairytales

Author: Giovanni Caviezel

Albanian translator: Taulant Hatia

Publisher: Bota Shqiptare

Year: 2019

Pgs: 45

Weight: 0.230 kg

ISBN: 978-9928-00-339-3

Product Details
Bota Shqiptare
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Princesha, magjistarë, dragonj dhe..., Giovanni Caviezel

Princesha, magjistarë, dragonj dhe..., Giovanni Caviezel

Të ëndërrojmë të dy, 

gjigantë me një sy.

Më lexon një përrallë

në shtratin e butë?

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001834

Publisher: Cabej

Piter Pan, liber me formuese

Review(s): 0

Title: Piter Pan - Libër me formueseOriginal: Piter Pan - Libër me formueseCategory: Libër për fëmijë me formuesePublisher: ÇabejYear: 2011Pgs. 12Weight: 0.451 kgISBN: 978-99956-35-05-4

Price ALL192.00 Regular price ALL240.00
More
In Stock

Reference: 2754

Publisher: Aeditions

Hirushja, perralle me pop-up

Review(s): 0

Title: Hirushja, përrallë me pop – upOriginal: Hirushja, përrallë me pop – upCategory: FairytalesAlbanian translator: Virgjil MuçiPublisher: AeditionsYear: 2012Pgs. 13Weight: 0.191 kgISBN: 978-99956-41-52-8

Price ALL240.00 Regular price ALL300.00
More
In Stock

Publisher: Aeditions

Ferma e argëtimit

Review(s): 0

Kjo është loja që do të bëjë fëmija, teksa do të marrë në duar këtë libër me një dritare, pas së cilës fshihet një personazh lozonjar, i cili pret aty që ai të hapë faqen për ta zbuluar.

Price ALL450.00 Regular price ALL500.00
More
In stock