• Banner

  • New

Monumente ushtarake, Naser Ferri

ALL700
Quantity
In stock

Description

Title: Monumente ushtarake: Të periudhës romake në mezi të epërme

Original: Monumente ushtarake: Të periudhës romake në mezi të epërme

Category:History/Kulturë

Author: Naser Ferri

Publisher: Dukagjini

Year: 2001

Pgs: 386

Weight: 0.505 kg

This book is in Albanian

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:

Publisher: Onufri

Shën Kolli Mesopotam, Sarandë, Aleksandër Meksi

(0)

Ndër monumentet e trashëgimisë kulturore të vendit tonë, monumentet e periudhës gati mijëvjeçare bizantine zënë një vend mjaft të rëndësishëm. Nga kjo kohë ruhen mjaft fortifikime e qendra qytetare si dhe një numër jo i vogël kishash, të cilat, si dëshmi materiale, me vlerat që kanë, hedhin dritë për një periudhë të gjatë historike të shqiptarëve dhe...

Price ALL3,000
More
In stock
chat Comments (0)