Albanian Literature

Information

Publishers

Authors

Reduced price! Mendime per mendimet, Petro Prifti View larger

Mendime per mendimet, Petro Prifti

SKU000955

New book

Titulli: Mendime për mendimetDashuria unë dhe tiAutori: Petro PriftiShtëpia botuese: Dija-Poradecif. 336Pesha: 0.39 kgISBN: 978-99956-672-4-5

More details

In Stock

$11.26

-20%

$14.08

Add to wishlist

Volume discounts

QuantityPriceYou Save
3 $1.41 Up to $38.02

More info

Titulli: Mendime për mendimetDashuria unë dhe tiAutori: Petro PriftiShtëpia botuese: Dija-Poradecif. 336Pesha: 0.39 kgISBN: 978-99956-672-4-5

Reviews

Write a review

Mendime per mendimet, Petro Prifti

Mendime per mendimet, Petro Prifti

Titulli: Mendime për mendimetDashuria unë dhe tiAutori: Petro PriftiShtëpia botuese: Dija-Poradecif. 336Pesha: 0.39 kgISBN: 978-99956-672-4-5