All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Mendime per mendimet, Petro Prifti
  • Mendime per mendimet, Petro Prifti

Mendime per mendimet, Petro Prifti

SKU000955
Rating 

Titulli: Mendime për mendimet
Dashuria unë dhe ti
Autori: Petro Prifti
Shtëpia botuese: Dija-Poradeci
F. 336
Pesha: 0.39 kg
ISBN: 978-99956-672-4-5

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 ALL887.33 Up to ALL2,661.98
ALL1,000.00
ALL900.00 Save 10%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Titulli: Mendime për mendimet
Dashuria unë dhe ti
Autori: Petro Prifti
Shtëpia botuese: Dija-Poradeci
F. 336
Pesha: 0.39 kg
ISBN: 978-99956-672-4-5

Product Details
SKU000955
Reviews

Write your review

Mendime per mendimet, Petro Prifti

Mendime per mendimet, Petro Prifti

Titulli: Mendime për mendimet
Dashuria unë dhe ti
Autori: Petro Prifti
Shtëpia botuese: Dija-Poradeci
F. 336
Pesha: 0.39 kg
ISBN: 978-99956-672-4-5

Write your review
14 other products in the same category:

Reference: SKU000652

Brand: Onufri

Gjenerali i ushtrise se vdekur, Ismail Kadare

Review(s): 0

Gjeneralit i ra pija në kokë. Unë kam tani një ushtri të tërë të vdekurish, mendoni. Vetëm se ata tani, në vend të uniformës, kanë secili nga një thes najloni. Thasë të kaltër me dy vija të bardha dhe një shirit të zi, prodhim special "Olympias". Në fillim ishin ca skuadra.

Price ALL630.00 Regular price ALL700.00
More
In stock