All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Dashnorët e kohëve moderne (grimca hije – drite nga jeta e një politikani), Bledar Kurti
  • Dashnorët e kohëve moderne (grimca hije – drite nga jeta e një politikani), Bledar Kurti

Dashnoret e koheve moderne (grimca hije – drite nga jeta e nje politikani), Bledar Kurti

Rating 
ALL500.00
ALL450.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Dashnorët e kohëve moderne (grimca hije – drite nga jeta e një politikani)
Category: Novel
Author: Bledar Kurti
Publisher: Onufri
Year: 2017
Pgs: 144
Weight: 0.249 kg.
ISBN: 978-9928-226-51-8

Product Details
Onufri
Reviews

Write your review

Dashnoret e koheve moderne (grimca hije – drite nga jeta e nje politikani), Bledar Kurti

Dashnoret e koheve moderne (grimca hije – drite nga jeta e nje politikani), Bledar Kurti

Write your review
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: UET Press

Hena e Shqiperise, Ben Blushi

Përshtypje(t): 0

Më shumë pabarazi ekonomike, më shumë radikalizëm politik, më shumë ekstremizëm fetar (të krishterë dhe myslimanë) më shumë nacionalizëm dhe më pak rëndësi e peshë ndërkombëtare. Përgjithësisht një vend i mërzitshëm pesimistësh.

Çmimi 8,00 US$ Çmimi i rregullt 8,87 US$
More
Ne gjendje

Referenca: SKU000021

Botuesi: Botimet Dudaj

Baladat Intime, Dhori Qirjazi

Përshtypje(t): 0

Në kërkimet e veta krijuese Dhori Qiriazi nuk disponon vrapin e galopit befasues në të pushtuarit dhe në të përvetësuarit e shtresave dhe hapësirave të reja shprehëse. Megjithatë ai arrin të jetë gjithnjë i sinqertë në kërkimet e veta.

Çmimi 4,30 US$ Çmimi i rregullt 4,73 US$
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

Lufta e Shejntë, Afroviti Ilo Miçalliu

Përshtypje(t): 0

Afroviti Ilo Miçalliu ka lindur në Durrës në vitin 1982. Ka mbaruar arsimin elartë dega Stomatologji në Universitetin e Mjeksisë në vitin 2007. Ka botuar poezi në gazetën “Muzgu”, bën pjesë në antologjinë poetike “Muzgu” në numrat 9,10,11 dhe 12.

Çmimi 5,30 US$ Çmimi i rregullt 5,91 US$
More
Në gjendje